REZULTATI NATJEČAJA ZA MEĐUNARODNU IZLOŽBU MINIJATURA 2013.

Selektori ovogodišnjih Minijatura odabrali su 140 autora od pristiglih 333.
Stručni žiri: Vjeran Čengić (akademski slikar), Hana Lukas Midžić (akademski kipar) i Mirko Škoc (apsolvent povijesti umjetnost).
Ove godine dodjeliti će se dvije jednako vrijedne nagrade dvojici autora koje je izabrao stručni žiri, a to su: DARKO BRAJKOVIĆ (Marušići) i GRGUR AKRAP (Zagreb).
Čestitamo svim autorima, hvala svima na prijavi te se nadamo da ćete i sljedeće godine konkurirati za ovu izložbu.
 

Popis odabranih autora:


Kondres Marija (Zagreb)
Hršak Tomislav (Zabok)
Cvitić Znidarčić Ivančica (Zagreb)
Branovački Dunja (Novi Sad)
Filipović Mato (Zagreb)
Vincelj Mateja (Đurmanec)
Radonić Branka (Zagreb)
Finek Dalia (zagreb)
Burek Maja (Bedekovčina)
Poljan Iris (Zaprešić)
Tuta Marta (Zagreb)
Plečko Marija (Krapinske Toplice)
Kinčić Ana (Zagreb)
Kefelja Mladen ( Vrbovec)
Trobić Vanja (Zagreb)
Pisac Mato (Orahovica)
Lauš Katarina (Zagreb)
Mitić Jovana (Leskovac, Srbija)
Kiš Ivica (Zagreb)
Divković Ana (Zagreb)
Jakić Divković Ana (Zagreb)
Bubaš Marijan (Zagreb)
Mikuljan Marijan (Bistra)
Bukvić Asija (Zagreb)
Horvatinović Judita (Zagreb)
Bajuk Ena (Zagreb)
Baričević Josip (Solin)
Kolarić Branka Marija Alojzija (Zagreb)
Andrić Todić Ivana (Celje, Slovenija)
Mekić Delić Snježana (Požega)
Špikić Božidar (Kutina)
Dimovski Boge (Kranj, Slovenija)
Pirc Branka (Krško, Slovenija)
Čaki Gala (Zrenjanin, Srbija)
Đimšita Mirem (Zagreb)
Kicušić Marica, (Vrnjačka banja, Srbija)
Paripović Lav (Zagreb)
Javorović Jančić Marija (Zagreb)
Bačura Carmen (Rakov potok)
Savani Profeta Mirta (Zagreb)
Ivković Tea (Zagreb),
Gvardiol Mila (Beograd, Srbija)
Delač Zlatko (Dugo Selo)
Kobal Lara (Koper, Slovenija)
Šmajs Muni Iztok (Velenje, Slovenija)
Jovanović Dean (Zaprešić)
Vernić Vendi (Zagreb)
Pejčinović Maja (Rijeka)
Mezei Eržebet (Senta, Srbija)
Sandu Adrian (Arad, Rumunjska)
Cesarec Antonija (Zagreb)
Pauletta Robert (Pula)
Jelačić Jastra (Novi Sad, Srbija)
Brajković Darko (Marušići)
Pišković Terezija (Donja Stubica)
Blažina Marijan (Rijeka)
Bricelj Beti (Postojna, Slovenija)
Hrćan Ana (Rijeka)
Babić Mateja (Radakovo)
Jelača Jelena (Split)
Balekić Petra (Zagreb)
Tuškan Petar (Pula)
Marinč Jože (Kostanjevica ob Krki, Slovenija)
Mikulić Petar (BIH)
Talijančić Ksenija (Zagreb)
Maradin Ivana (Karlovac)
Juričić Fulvio (Pula)
Unković Zorana (Split)
Vrančić Ivan (Zagreb)
Bučar Paula (Zaprešić)
Černjavskij Anatolij (Zagreb)
Pavičić Ana (Zagreb)
Zobenica Branka (Zagreb)
Vuglec Nives (Zagreb)
Lovrec Jelena( Zagreb)
Ostojić Ivan (Dugo Selo)
Roce Boris (Rijeka)
Porović Mensur (Sarajevo, BIH)
Kobešćak Marija (Šenkovec)
Zečić Vinko (Zagreb)
Tomić Ivana (Zaprešić)
Dobranić Ružica (Zagreb)
Laslo Aleksandra (Zagreb)
Kašić Jelena (Zagreb)
Gračan Zvonimir (Zagreb)
Sedej Nataša (Postojna, Slovenija)
Akrap Grgur (Zagreb)
Poljan Josip (Zagreb)
Orlić Marina (Pula)
Ponte Georgette (Zagreb)
Gršić Bernardica (Zagreb)
Jančić Drago (Prigorje Brdovečko)
Glavan Glušac Rebecca (Kašina)
Ljubičić Karla (Zagreb)
Lopatić Jandranko (Laduč)
Kuhar Robert (Zagreb)
Smrzlić Ana (Slunj)
Mavrić Jelena (Zagreb)
Fabijanić Katarina ( Sisak)
Vinković Sanjin (Zagreb)
Kamenečki Martina (Zagreb)
Jelača Marinko (Split)
Jelača Tonka (Split)
Hranuelli Petar (Zagreb)
Mezić Bruno (Zagreb)
Vlakančić Dorina (Pula)
Bačić Božica (Zagreb)
Vesović Mio (Zagreb)
Franjković Saša (Zagreb)
Busija Ljubica (Pokupsko)
Matić Trstenjak Slađana (Maribor, Slovenija)
Tomić Tomislav (Zaprešić)
Đokić Ana (Zagreb)
Simichen Sunčana (Kršan)
Boltižar Josip (Dubrava)
Šiško Želimir (Kutina)
Valenta Goran (Labin)
Rajković Relja (Zaprešić)
Staničić Vedran (Zagreb)
Friščić Jasna (Zagreb)
Mak Ivan (Zagreb)
Ban Sandra (Skrad)
Jagarinec Dubravko (Zagreb)
Blažičko Ida (Hangzhou, Kina)
Vlačić Lili (Labin)
Kolonić Sabina (Zagreb)
Radić Zdravka (Zagreb)
Pađan Tomislav (Zagreb)
Ajduković Jadranka (Zagreb)
Bartolac Božica (Zagreb)
Friščić Danko (Zagreb)
Eichhorn Nadica (Zagreb)
Čačić Luka (Zaprešić)
Jovančov Jelena (Bar, Crna Gora)
Šintić Iva (Samobor)
Ohnjec Helena (Kumrovec)
Potočnjak Easton Danilo Jose (Zagreb)
Fogl Emerik (Zagreb)
Fabijanović Martina (Zagreb)
Balja Stjepan (Zaprešić)